Домой Новости Луганской области Новости Северодонецка Як виграти спори з податковою

Як виграти спори з податковою

625
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Податкові спори стали невід'ємною і невідворотною частиною діяльності багатьох компаній і підприємців. На жаль, неправомірні дії податкових органів, зокрема, при проведенні різних перевірок до сих пір є нормою ділового життя. Від участі в судовому розгляді не застрахований ніхто. А там, як відомо, важливі тільки неупереджені факти.

Судовий процес часом представляє собою марафон. Перемогти в ньому — значить грамотно вибудувати лінію захисту своїх прав і законних інтересів. Завдання економічної експертизи — застосування норм права на підставі фактичних обставин справи. Якщо між сторонами судового процесу існують розбіжності, а у суду — сумніви щодо мали місце фактичних обставин, виникає необхідність у проведенні експертизи, тобто у виявленні та науковому поясненні фактів.

В Україну в рамках судово-економічної (судово-бухгалтерської) експертизи досліджуються господарські операції та економічні умови діяльності суб'єктів підприємництва.Успіх судової справи іноді залежить від вчасно залученого грамотного експерта. Його висновок може стати головним аргументом при винесенні судом рішення. Адже думка експерта — професіонала грунтується тільки на непорушних фактах і, обов'язково, на документах, даних, що фігурують в бухгалтерському та податковому обліках.

Висновок судового експерта-економіста (спеціаліста) часто є основним доказом по справі. Тому неупереджене професійну думку експерта (спеціаліста) забезпечує справедливе і законне судове рішення.В рамках податкових спорів, що розглядаються судами, перед судовими експертами ставляться завдання дослідження господарських операцій платника податків з метою їх економічної кваліфікації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ