Домой Недвижимость и ремонт Сделок по купле-продаже недвижимости в августе практически не было

Сделок по купле-продаже недвижимости в августе практически не было

642
0
ПОДЕЛИТЬСЯ
У серпні активність на ринку нерухомості помітно впала. У першій половині місяця попит на ринку нерухомості скоротився практично в два рази, в порівнянні з липнем, а кількість виставлених на продаж об'єктів зменшилося приблизно на 40-45% — пише finance.lg.ua
Основною причиною такого спаду є щорічний розпал відпускного сезону, який традиційно припадає саме на цей час. Однак, цього року на зниження активності вплинув ще й ряд причин, характерних тільки для 2012 року.
Перша з них — вибори до Верховної Ради, які відбудуться восени. Як очікується, курс гривні знизиться після виборів. У свою чергу це призведе до зменшення цін на нерухомість. За прогнозами, вартість нерухомості може знизитися на 15-20%. Цей фактор підштовхує покупців відкласти покупку квартири, або будинку на осінь.
Крім того, приховати реальну вартість операції при покупці нерухомості з початку 2012 стало практично неможливо. Оскільки багато клієнтів, особливо в бізнес-і еліт сегменті, не бажають показувати великі суми грошей, побоюючись перевірок і санкцій, більшість покупців відклали придбання нерухомості до осені. Тоді після закінчення виборів очікується зменшення контролю з боку фіскальних органів і можливе врегулювання законодавства.

У серпні активність на ринку нерухомості помітно впала. У першій половині місяця попит на ринку нерухомості скоротився практично в два рази, в порівнянні з липнем, а кількість виставлених на продаж об'єктів зменшилося приблизно на 40-45%.
Основною причиною такого спаду є щорічний розпал відпускного сезону, який традиційно припадає саме на цей час. Однак, цього року на зниження активності вплинув ще й ряд причин, характерних тільки для 2012 року.
Перша з них — вибори до Верховної Ради, які відбудуться восени. Як очікується, курс гривні знизиться після виборів. У свою чергу це призведе до зменшення цін на нерухомість. За прогнозами, вартість нерухомості може знизитися на 15-20%. Цей фактор підштовхує покупців відкласти покупку квартири або будинку на осінь, також ремонт квартири, та заміна там де цегла рядова пустотіла за рахунок ЖЕКів.

Крім того, приховати реальну вартість операції при покупці нерухомості з початку 2012 стало практично неможливо. Оскільки багато клієнтів, особливо в бізнес-і елітсегменте, не бажають показувати великі суми грошей, побоюючись перевірок і санкцій, більшість покупців відклали придбання нерухомості до осені. Тоді після закінчення виборів очікується зменшення контролю з боку фіскальних органів і можливе врегулювання законодавства.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ