Домой Недвижимость и ремонт Кредит чи аренда житла?

Кредит чи аренда житла?

660
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Купівля власного житла — питання з яким неодмінно стикаються всі. Але навіть купити квартиру в кредит може собі дозволити далеко не кожна молода сім'я.

Найчастіше потреба у власних «квадратних метрах» виникає при бажанні просто відокремитися від батьків і почати самостійне життя, без втручання родичів. Це одна з найбільш поширених причин стимулюючих молоду сім'ю на покупку квартири, Ситуація стає більш актуальною, а квартирна проблема гострішою в разі наявності дітей, яким також у міру їх зростання потрібна додаткова власна житлова площа. Третьою причиною є проживання і робота в чужому місті, вона найбільш широко поширена останнім часом і актуальна для нашої країни. Постійно знімати квартиру не будеш, та й бажання мати власний куточок переважає над сім'єю. Слово квартирне питання і зокрема її покупка — гостро стоїть проблема, що виникає перед усіма українцями.

Вирішити цю непросту задачу можна двома найбільш реальними способами — знімання квартири або покупка в кредит. Давайте разом виділимо достоїнства і недоліки, як першого, так і другого варіантів вирішення даної проблеми.
Основний плюс оренди квартири полягає в швидкому результаті рішення квартирного питання. За день-другий при належному бажанні ви без проблем зможете знайти собі квартиру. Наприклад Київ чи Львів квартири подобово завжди можно знайти в агентствах нерухомості. Питання вирішуємо. З часом ви без проблем зможете змінити місце свого життя на більш зручний або економічно доцільний варіант. Як показує практика, позитивною стороною орендного житла є відсутність будь-яких кредитних зобов'язань, що значною мірою спрощує життя молодої сім'ї.

Після певного тимчасового періоду у кожної сім'ї назрівають думки про доцільність оренди квартири, адже набагато краще мати власне сімейне гніздечко, ніж платити свої кревні в якості орендної плати.

Діаметрально протилежна ситуація з купівлею квартири в кредит. Щомісяця ви будете оплачувати певну грошову суму, і тим самим робити внесок в покупку свого власного житла. Через кілька років у вас у власності буде повноцінне, і тільки ваше житло. Але не все так просто як виглядає на перший погляд ... Треба накопичити 20-50 тис. дол. на перший внесок банку, а потім ще 15-25 років щомісячно виділяти не малу суму зі свого доходу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ