Домой Недвижимость и ремонт Кабмін обіцяє поліпшення житлових умов для 1,4 млн громадян

Кабмін обіцяє поліпшення житлових умов для 1,4 млн громадян

705
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

На думку Прем'єр-міністра Миколи Азарова, якщо в Україні буде нормально розвиватися ринок житла, можна розраховувати і на повноцінний розвиток будівельної індустрії, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Саме тому пріоритетним напрямком соціальних ініціатив, запропонованих Президентом України, є реалізація Програми доступного житла. Черга на поліпшення житлових умов в Україні налічує понад 1,4 млн. громадян.
З огляду на це, Кабінет Міністрів розробляє документ, який передбачає механізми компенсації населенню різниці між ставкою по іпотечному банківського кредиту та реальної процентної ставки, яку вона в стані сплачувати.

Такі кредити, в першу чергу будуть видаватися громадянам, які мають стабільну заробітну плату і здатні здійснити початковий внесок. При цьому Кабінет Міністрів спільно з місцевими державними органами планує сприяти добудову незавершених об'єктів (де треба зробити панелі перекриття та дахи) під іпотечні кредити.

Компанії, які на конкурсній основі будуть відібрані для реалізації будівельних проектів в рамках зазначеної Програми, звільнять від додаткових витрат.Такий підхід знизить вартість житла.

Наступний етап Програми передбачає забезпечення соціальним житлом громадян, які не мають коштів для внесення початкового внеску. Микола Азаров підкреслив, що Програма носить довгостроковий характер.

Уряд розраховує, що в ході її реалізації в Україні з'являться нові будівельні компанії, що використовують у своїй роботі більш ефективні технологіістроітельства, що сприяють зведенню соціального житла.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ