Домой Блоги Строительство Как правильно выбрать входную металлическую дверь

Как правильно выбрать входную металлическую дверь

802
0
ПОДЕЛИТЬСЯ
На що необхідно звернути увагу при виборі вхідних металевих дверей. Двері — саме вона захищає нас і наше майно від непроханих «гостей». І щоб захист була максимальною, необхідно вибирати тільки якісну продукцію надійних виробників, а процес установки довіряти тільки професіоналам!
Оскільки сьогодні абсолютна більшість віддає перевагу сталевим дверям, то давайте розберемося, як вибрати вхідні металеві двері, на що звернути особливу увагу і які несподіванки можуть нас підстерігати в результаті установки.

Які вхідні двері краще

У рамках даного питання хотілося б поговорити про вітчизняних та імпортних виробниках металевих дверей, про готову і виготовляється під замовлення продукції, про товщину металевого листа, петлях і замках. Отже, про все по порядку.
Більшість дотримуються думки, що двері для квартири, що виготовляються за кордоном, більш престижні і якісні. Частково це правда, але! Вони завжди йдуть тільки стандартного розміру, а кінцева вартість формується не тільки з витрат на матеріали і роботу, а й з розтрат на транспортування, розмитнення та інших.

Двері вітчизняних виробників у зв'язку з меншими витратами на поставку продукції на ринок, стоять трохи дешевше. Плюсом є і той фактор, що їх розмір, при бажанні, можна замовити той, який необхідний під конкретний дверний проріз. Правда, за це виробникові вже доведеться доплатити!
Неважливо, буде двері придбана на ринку або виготовлена під замовлення, головне, щоб вона була якісною. Звичайно, продукція, вироблена за індивідуальним замовленням, завжди відрізняється своєю оригінальністю та неповторністю. Але! Вона має і свої мінуси. По-перше, розробка дизайну завжди вимагає додаткових витрат, що не може не позначитися на кінцевій вартості продукції.
По-друге, на виготовлення таких дверей потрібен додатковий час, а тому встановити залізну вхідні двері можна тільки через 5-25 днів після оформлення замовлення, в той час як куплена на ринку продукція, в залежності від домовленості, може зайняти своє почесне місце в той же день.
Багато хто вважає, що краще ставити вхідні двері, виконані з товстих листів сталі, вони надійніші. Давайте розберемося, яка товщина листа оптимальна. Для масового виробництва відносно дешевих дверей використовують сталь товщиною 0,5 мм. Чим товщі лист, тим дорожче коштує сама двері. Так, досить дорогі варіанти, представлені на ринку, виконані з 2-3-міліметрового полотна.
З метою надійності можна віддати перевагу більш товстим листам, аж до 5 мм, але це вже тільки двері на замовлення на mirdverei.kiev.ua. І не варто випускати з уваги, що такі двері буде досить важкою, даючи істотне навантаження на петлі і коробку, вона не зможе довго прослужити! Так що двері із сталі товщиною 2-2,5 мм поки залишаються найоптимальнішим варіантом захисту від непрошених відвідувачів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ