Домой Блоги Про недвижимость Як не помилитися, вибираючи тимчасове житло в Києві?

Як не помилитися, вибираючи тимчасове житло в Києві?

2575
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

В останні роки спостерігається зростання популярності помісячної оренди нерухомості у столиці України. Це призвело до того, що пошук оптимальних варіантів на українському ринку став значно складніше. Сьогодні туристи, студенти та люди, що часто роз'їжджають по відрядженнях, віддають перевагу квартирам від власників, а не готельним номерам. Та це цілком розумне рішення, адже вийняти затишну квартиру з усіма зручностями набагато дешевше, ніж бронювати номер в столичному готелі.

Як та де шукати нерухомість в оренду на тривалий термін?

Щоб тимчасове проживання в орендованій квартирі доставляло позитивні емоції, важливо визначитися з наступними актуальними для квартиронаймача питаннями:

 • Скласти список всіх вимог, що пред'являються до орендованої квартири.
 • Визначитися з максимальним бюджетом, виділеним на орендну плату.
 • Зрозуміти які меблі вам потрібні в квартирі.
 • Визначитися з термінами оренди житлової нерухомості.
 • Вибрати оптимальний район розміщення будинку стосовно місця постійної роботи або навчання.
 • Вирішити який вид нерухомості оптимально підходить вам.
 • З'ясувати зручності транспортної розв'язки та наявність об'єктів інфраструктури поруч із будівлею.

Комфортна та за прийнятною вартістю зняти квартиру Київ від власника житла, кожен хто бажає зможе на популярному сайті dom.ria.com. Це один з найбільш зручних способів вибору оптимальних варіантів на ринку оренди нерухомості. На сайті постійно відбувається оновлення бази, що дозволяє користувачам залишатися в курсі всього що відбувається на ринку найму житла. Якщо ви займаєтеся пошуком квартири та не бажаєте залучати до процесу посередників, скористайтеся спеціальними пропозиціями, перевіреними інспекторами сайту. Такі оголошення мають спеціальну позначку та доповнюються панорамними знімками нерухомості, пропонованої в оренду. Це дозволяє орендарям бути впевненими, що оголошення на 100% відповідають реальності.

Уникаємо обману аферистів

На жаль, на українському ринку оренди нерухомості процвітає шахрайство, та любителі легкої наживи повсюдно обманюють довірливих квартиронаймачів. Для того щоб не потрапити на виверти аферистів важливо знати основні схеми обману:

 • Не погоджуйтеся на підписання договору з ріелтором, якщо він просить оплатити його послуги до огляду житлоплощі. Жодне нормальне агентство нерухомості не бере оплату послуг поки не виконає зобов'язання перед клієнтом.
 • Уникайте співпраці з інформаційними агентствами. Це витончений спосіб обману, що має на увазі надання переліку квартир, що здаються в оренду. По суті, компанія офіційно не обманює клієнта, а продає йому базу даних та не несе відповідальності за її актуальність.
 • Не укладайте договір з наймодавцем, що не має оригіналу права власності на житлоплощу. Нерідка уклавши угоду з недобросовісним орендодавцем, людині доведеться зіткнутися з тим, що власник квартири виставить його на вулицю.

Рідка, але трапляються ситуації, коли власники нерухомості обманюють ріелторські агентства, що негативно позначається на орендарів. Схема обману передбачає приховування реальної кількості людей, прописаних у квартирі. В результаті квартиронаймач зіткнеться з тим, що через певний час з'явиться родич наймодавця що вимагає покинути квартиру.

Документальна частина угоди

Багато хто думає, що якщо їм вдалося знайти квартиру що підходить, на цьому все закінчено. У реальності це тільки половина справи та орендареві належить укладення письмового договору, що є єдиним законним підтвердженням співпраці зацікавлених сторін. Щоб несподівано не опинитися на вулиці приділіть увагу наступним моментам:

 • Договору найму, що укладається між наймодавцем та квартиронаймачем терміном не більше ніж на 5 років.
 • Правовстановлюючим документом на нерухомість. Якщо власник квартири не може надати суду докази права власності на житло – швидше за все перед вами шахрай.
 • Письмовій згоді співвласників нерухомості. Якщо об'єктом володіє кілька власників, буде потрібна письмова згода кожного з них.
 • Наявності в договорі докладного опису всього наявного в квартирі майна, особливостей внесення щомісячної орендної плати та нюансам виселення.
 • Окремим пунктом потрібно прописати умови підвищення орендної плати. Також потрібно вказати обставини, при яких договір може бути розірваний в односторонньому порядку.

І наостанок хочеться сказати, що розлучатися з грошима потрібно в самому кінці після отримання ключів та підписання договору найму житлоплощі. Тільки в такому випадку квартиронаймач може захистити себе від більшості проблем. Якщо ж наймодавець не викликає у вас довіри або його умови здаються вам дивними краще пошукати інший варіант або звернутися до професіонала агентства нерухомості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ