Домой Блоги Интересное Украинский сервис по продвижения сайтов SeoHammer

Украинский сервис по продвижения сайтов SeoHammer

693
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

Днями зареєструвався в новому сервісі для просування сайтів — «Seohammer». Вірніше зареєструвався там кілька днів тому, але все ніяк руки не доходили перевірити цей інструмент на ділі.

Коротко про те, що ця система із себе представляє. Головна її мета максимально автоматизувати просування сайту в пошукових системах, і зробити його максимально комфортним навіть для новачків у СЕО: рієструешься, вводиш УРЛ сайту, система аналізує контент, становить семантичне ядро, та прибирає непотрібні ключі, встановлюєш бажану позицію у видачі, місячний бюджет, і — поїхали.

Сервіс автоматично розмножує твої ключі, підбирає для них, як заявлено, найякісніші майданчики, розміщує посилання і стежить за позиціями сайту по конкретному ключовому слову в ТОПі. Якщо сторінка, на якій розміщується ваша посилання не буде проіндексована, система зніме з неї ваше посилання і встановить на іншому сайті. Тобто ви гарантовано не платитимете за непроіндексовані посилання. Якщо для досягнення бажаних позицій у видачі потрібно менше грошей, ніж ви встановили місячний бюджет, при досягненні потрібного результату система зупинить закупівлю нових посилань, і буде підтримувати позиції.

Ще одна цікава штука — поступова закупівля посилань. Тобто посилання купуються не все відразу, а частинами. Це зроблено для того, щоб просувний сайт не отримав бан за різке зростання посилальної маси.

За ці всі зручності система бере 10% від вартості купованих через неї посилань.

На словах все виглядає просто чудово. Подивимося, як буде на ділі. Я створив кампанію з просування нашого інтернет-магазину дитячого взуття. Пробую просунути його по 3 низькочастотним запросам. Бюджет — всього 150 рублів (5 доларів) на місяць. Якщо за ці гроші буде досягнута поставлена ​​мета — перше місце у видачі, скажу творцям спасибі.

Хочете спробувати просунути свої сайти? Реєструйтеся в системі , буду допомагати порадами!

P.s. зараз діє акція, докладніше тут http://seohammer.com.ua/actions/ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ